Birželio 16d. Sekmadienis

Vilniaus NT rinka pasipildė 100 naujų butų

2014 Spalio 6d.
Peržiūrų skaičius: 23908

Statybos ir nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Veikmė“ sostinės Viršuliškių mikrorajone, Č.Sugiharos gatvėje, baigė statyti ir pridavė eksploatacijon naują daugiabučių kompleksą, į kurį investavo per 30 mln. Lt.

Daugiabučių kompleksą „Veikmės namai“ sudaro du gyvenamosios paskirties pastatai su uždaru vidiniu kiemu. Tai – devynių ir penkių aukštų daugiabučiai. Būstų plotai šiuose namuose svyruoja nuo 36 m2 iki 115 m2. Dominuoja dviejų kambarių (46-56 m2) ir trijų kambarių (58-78 m2) butai. Kaip nurodo įmonė, šiuose namuose jau parduota virš 60 proc. butų.

„Veikmės namų“ energinis efektyvumas atitinka B energinio naudingumo klasę: skaičiuojamosios energijos sąnaudos šildymui 29,36 kWh/ m2 per metus. Patalpų vidaus aplinka atitinka C garso klasę.

Šių metų rugsėjo pradžioje šiuose namuose buvo atliktas pirmasis Lietuvoje viso daugiabučio sandarumo testas, kurio metu oro pralaidumas buvo tikrinamas ne pavieniuose butuose, bet visame, maždaug 9000 m3 tūrio name. Tokį eksperimentinį sandarumo testą organizavo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros ir Nacionalinė pasyvaus namo asociacijos.

Sandarumo testas parodė, kad „Veikmės namai“ atitinka A energinio naudingumo klasei keliamus sandarumo reikalavimus.

Sandarumo testo metu buvo matuojama kiek patalpos oro pasikeičia per valandą. B energinio naudingumo klasės būstuose per valandą patalpų oras turi pasikeisti ne daugiau kaip 1,5 karto (1,5 h-1). A ir aukštesnės energinės klasės pastatams šis rodiklis siekia 0,6 h-1. Pirmą kartą Lietuvoje išmatuoto viso daugiabučio sandarumas „Veikmės“ devynaukštyje Vilniuje buvo 0,46 h-1, tai yra tris kartus geresnis už norminį ir net 20 proc. geresnis už minimalų A energinio naudingumo klasės pastato rodiklį.

„Yra trys pagrindiniai būsto kokybės vertinimo kriterijai: energinio naudingumo klasė, kuri lemia išlaidas šildymui, garso klasė, kuri izoliuoja gatvės ir kaimynų keliamą triukšmą bei sandarumas. Kokybiškas ir sandarus pastatas sunaudoja mažiau šiluminės energijos, geriau izoliuoja garsą ir užtikrina geresnį, sveikesnį mikroklimatą patalpose,- sako UAB „Veikmė“ direktorius Eugenijus Zaremba. - Sandarumo testas yra vienas patikimiausių statybos kokybės patikrinimų“.

Video apie sandarumo testą

Statome saugią pirtį

Statome saugią pirtį

Pirtis – nuo seno neatsiejama daugumos privačių namų dalis. Kita vertus, tai ir vienas dažniausiai užsiliepsnojančių objektų, dėl kurių neretai iki pamatų supleška šalimais stovintys ūkiniai pastatai ar net gyvenamieji namai. Specialistų...


Senų pastatų griovimo darbai

Senų pastatų griovimo darbai

Seni pastatai – istorinis paveldas, kurį kai kuriais atvejais reikia išsaugoti. Tačiau kartais, kai jie neturi istorinės vertės, jie nugriaunami. Kartais seni, apgriuvę ir gadina miesto vaizdą. Taigi pastatų griovimo darbai turi būti gerai...


Renovacija: Dažniausiai klausiama kas tai yra ir kam tai naudinga?

Renovacija: Dažniausiai klausiama kas tai yra ir kam tai naudinga?

Pabandykime trumpai tai išsiaiškinti. Esami elevatoriniai šilumos punktai yra be automatizuoto valdymo. Norint padidinti arba sumažinti į namą tiekiamos šilumos galingumą ar karšto vandens temperatūrą mes tai turime atlikti rankiniu būdu. Kaip...


Fasadų renovacija plytelėmis

Fasadų renovacija plytelėmis

Daugiabučių renovacijos tema įtraukia vis platesnį gyventojų ratą. Ankščiau ar vėliau renovuojamo pastato gyventojams tenka spręsti, kokią fasado apdailą pasirinkti. UAB „Sanistal“ atstovai siūlo alternatyvą, puošiantį fasadą bet kokiu...


Tradicinė statyba nebūtinai yra geriausia

Tradicinė statyba nebūtinai yra geriausia

Mitai ir paskleista netiksli informacija dažnai tampa naujovių stabdžiu. Ypač statybose. Lietuviai apibūdinami kaip dideli konservatoriai ir vengiantys išbandyti naujoves. Tačiau kartais jos duoda daug naudos.


Tyrimas: mažėja renovacijos skeptikų

Tyrimas: mažėja renovacijos skeptikų

Naująjį šalies senų daugiabučių atnaujinimo modelį, pagal kurį renovacija vykdoma per savivaldybių energinio efektyvumo didinimo programas, palankiai vertina 70 proc. Lietuvos gyventojų. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės „Factus...


Statybininkams už renovacijos broką – griežtos sankcijos

Statybininkams už renovacijos broką – griežtos sankcijos

„Nuolat kontroliuoti daugiabučius renovuojančių statybininkų darbą jau tapo kasdiene valstybinių statybos priežiūros inspektorių duona, bet geriausias prižiūrėtojas – pats užsakovas, t. y. namo butų savininkai, – sako aplinkos...


Statybos priežiūra, projekto valdymas

Statybos priežiūra, projekto valdymas

Statant komercinį pastatą daug problemų gali kilti dėl rangovo atliekamų darbų: jie gali būti vilkinami, atsirasti įvairių statybos defektų... Tokiais atvejais būsimiems tarpusavio nesutarimams patartina užbėgti už akių sudarant sutartį.


Sąžininga statyba, UAB
Sąžininga statyba, UAB

Statome įvairaus tipo namus: nuo pamatų iki sudėtingų inžinerinių sprendimų. Įrengiame vandentiekio, įvairias šildymo sistemas, klientui pageidaujant įrengiame ir išmanaus namo sistemas.

D. Bernardo statyba, UAB
D. Bernardo statyba, UAB

GRIOVIMO DARBŲ PROFESIONALAI Kokybiškai ir greitai atliekame griovimo darbus visoje Lietuvoje!

Stukma, UAB
Stukma, UAB

Turime didžiulę patirtį įvairiose statybos sferose ir galime Jums padėti!

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Lorensa, UAB
Lorensa, UAB

UAB "Lorensa" - tik patikrinti triukšmo valdymo sprendimai.

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Statybos inovacija, UAB
Statybos inovacija, UAB

Namų statyba „nuo pamatų iki rakto“.
+370-659-60722

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Bakūžė Lt, UAB
Bakūžė Lt, UAB

Karkasiniai ir skydiniai namai

Taupalda, UAB
Taupalda, UAB

Patikimas Jūsų statybų partneris.

Griovėjai.eu
Griovėjai.eu

Griovimo darbai ir statybvietės paruošimas. Patikėkite darbus profesionalams.

ABM Statyba, UAB
ABM Statyba, UAB

Praktiškas ir taupus namas skaičiuojantiems pinigus!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai