Birželio 16d. Sekmadienis

Plytelių dekoras

Peržiūrų skaičius: 118932
Plytelių dekoras

Pamėgta dekoro bei apdailos priemonė gyvenamojo būsto interjere yra keraminės plytelės. Anksčiau jas klijuodavo tik sanitariniuose mazguose, virtuvėse ir kai kuriose pagalbinėse patalpose.Šiandien keramika pamažu užkariauja visą namo interjerą. Plytelių pasiūla yra labai didelė, patenkina bet kokį skonį. Jos vertinamos ne tik pagal išvaizdą, bet ir pagal technines savybes.

Skirtingų medžiagų panaudojimas dažnai būtinas funkciškai. Pavyzdžiui, prie atvirų židinių ir krosnių yra privaloma kloti nedegią grindų dangą. Prieškambaryje į plytelėmis klotą plotą galima įkomponuoti demblį apsaugai nuo purvo ir gražiai sujungti su kilimine danga.

Medžiagų derinimą gali sąlygoti vien tik dekoratyviniai tikslai. Pas mus dar nelabai įprastas plytelių ir medžio derinys. Paprastai derinamos atitinkamo atspalvio šviesios plytelės ir šviesi mediena. Tačiau įdomus sprendimas gaunamas derinant intensyviai spalvotas grindis su šviesia mediena. Klojant grindis geriausia tamsią medieną derinti su tamsiomis plytelėmis. Plonos plytelės bei vidaus mozaika leidžia laipsniškai pereiti nuo plytelių dangos prie kiliminių grindų.

Erdvės efektas. Skersos juostos optiškai paplatina patalpą. Plytelėmis galima suskaidyti didelius plotus ir pakeisti erdvės proporcijas. Vertikalios juostos suteikia patalpai didesnio aukščio įspūdį. Šviesios plytelės praplečia mažas patalpas Jomis dažniausiai klijuojami vonių kambariai. Dideles patalpas patartina klijuoti didelio formato plytelėmis, o mažas - vidutinėmis arba mažomis (mozaika). Labai efektingai galima apipavidalinti grindis derinant įvairių dydžių plyteles. Didelius plotus pagyvina keraminės juostelės ir atbrailos, jos gali būti ir reljefinės. Galima vonioje akcentuoti sanitarinius taškus arba veidrodį papuošti plytelių apdaila. Sanitarinių patalpų ir virtuvių sienas aptaisyti patartina vidutinio dydžio plytelėmis, nes čia didelių sunkumų sudaro vamzdynai, o mažesnes plyteles ir pjaustyti reikia mažiau.

Yra didelis pasirinkimas ne tik šviesių, pastelinių tonų plytelių, bet ir ryškių, sodrių spalvų, o tai praplečia dekoravimo galimybes. Tačiau reikia būti atsargiems renkantis sodrias spalvas: patalpa, turi būti spalvinga, bet ne marga. Saikingai naudojant spalvotas plyteles, galima sudaryti geometrinio rašto akcentus ar spalvotas juostas, akcentuojančias erdvės geometrinę sandarą, apipavidalinant nišas, veidrodžius ar duris.

Kaip dekoro priemonė yra siūlės tarp plytelių. Jas galima derinti prie plytelių spalvos arba gali būti kontrastingos, pavyzdžiui, tamsios plytelės ir šviesios, netgi baltos siūlės.

Klojant grindis reikia nepamiršti jų priežiūros. Todėl virtuvėms geriausia neutrali pilka ar tamsi plytelių ir siūlių spalva.

Su gyvenamosiomis patalpomis tiesiogiai siejasi balkonai, terasos, o kartais ir žiemos sodai. Norint optiškai suderinti minėtas patalpas su gyvenamosiomis, jų grindis galima iškloti tos pačios rūšies plytelėmis. Tačiau balkone ir terasoje reikalingos šalčiui atsparios akmens keramikos plytelės, o kad jos nebūtų slidžios nuo drėgmės, reikėtų naudoti mažesnes, o vidaus patalpoms - didesnes plyteles.


Stiklas Jūsų būste

Stiklas Jūsų būste

Projekuojant namo vidų vis dažniau naudojamas stiklas. Tai labai praktiškas pasirinkimas. Patalpos, kuriose suprojektuojami stiklo elementai, tampa išskirtinės, stebi nepakartojamu grožiu ir erdvumiu.


Geriausia Kalėdų stalo dekoracija – šviesa

Geriausia Kalėdų stalo dekoracija – šviesa

Kalėdos – tai viena gražiausių švenčių metuose, per kurią susitinka visa šeima, draugai, artimieji. Tai – laikas, kai namai prisipildo ypatingo jaukumo, o šventinę dvasią visur kuria šimtai lempučių ir dekoracijų. Šviesa Kalėdiniu...


Klasikinis interjeras

Klasikinis interjeras

Klasikinis interjero dizaino stilius niekada nesensta ir neišeina iš mados. Puošniai dekoruoti, gražios faktūros medžio baldai, tapybos darbai, persiškas kilimas, staliniai šviestuvai ir laikrodžiai, masyvūs stalai, vazos, židiniai –...


Sienų dekoravimas

Sienų dekoravimas

Klaipėdos NIC centre jau galima pamatyti interjero meninio dekoravimo pavyzdžius. SIUZANO STUDIJA vienija dailininkus, dekoratorius ir dizainerius, kurie kuria interjerus bei atlieka meninį sienų dekoravimą.


Vaiko kambarys priešmokyklinio amžiaus vaikui

Vaiko kambarys priešmokyklinio amžiaus vaikui

Įrengiant kambarį priešmokyklinio amžiaus vaikui, visų pirma reikia pagalvoti apie saugumą. Jeigu jūsų vaikas dar nevaikšto, tai būtų geriausia patiems atsiklaupti ant kelių ir skersai bei išilgai perropoti per visą kambarį. Tokiu būdu galėtumėte...


Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje?

Kaip įrengti darbo vietą vaikų kambaryje?

Atėjo rugsėjis ir kartu nauji mokslo metai! Šį laikotarpį kiekvienas atsimena savaip, bet kiekvienam iš mūsų atmintyje likę neišblėstantys mokyklos laikų prisiminimai... Mokykloje praleistą laiką mes įvertiname ir su nostalgija prisimename tiktai...


Dovanojimo džiaugsmas

Dovanojimo džiaugsmas

C&D Style – išskirtiniai dovanų, interjero detalių bei tekstilės salonai. Čia kiekvienas atras dovanų bet kuriai progai: įspūdingų porceliano, keramikos, krištolo indų, elegantiškų albumų, mažiesiems - švelnučių meškinų ar spalvotų...


Pasikvieskime geriausius jausmus į namus – gėlių motyvai miegamajame

Pasikvieskime geriausius jausmus į namus – gėlių motyvai miegamajame

Gėlės dažnai turi savo reikšmes, jos simbolizuoja įvairias dvasines ir moralines žmonijos vertybes, nuoširdumą kitiems. Jos ypač mėgstamos tiek puošti namus gyvai, tiek įprasminamos per įvairius dekoro elementus – paveikslus, sienų puošybą...


1000 plytelių, parduotuvė - salonas
1000 plytelių, parduotuvė - salonas

Akmens masės, keraminės, klinkerio, fasadų plytelės grindims, sienoms, laiptams, klijai, glaistas - mažmeninė ir didmeninė prekyba. Santechnikos įranga - mažmeninė ir didmeninė prekyba.

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

Apertura, UAB
Apertura, UAB

LLumar gali patobulinti bet kurios stiklo konstrukcijos savybes, leidžia sutaupyti energijos, padidina naudotojų komfortą ir saugumą, suteikia pastatui naujus dizaino akcentus

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija
AKMETA, VĮ Prekybos ir amatų gildija

Visų rūšių palangių gamyba, pardavimas, montavimas.

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

plyteles247.lt
plyteles247.lt

Akmens masės plytelės, keraminės plytelės laukui ir vidui

Akmenstata, UAB
Akmenstata, UAB

UAB „Akmenstata“ - tai natūralaus akmens tiekimo, prekybos, gamybos bei montavimo įmonė.

Plyteles1.lt
Plyteles1.lt

Esame keraminių ir akmens masės plytelių gamintojų atstovai Lietuvoje, todėl Jums galime pasiūlyti geriausias kainas mūsų rinkoje.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai